Przejdź do treści

Start

Kompleksowe zarządzanie nieruchomościami we Wrocławiu

Bonitatis to licencjonowany zarządca nieruchomościami na terenie Wrocławia. Naszymi Klientami są deweloperzy i wspólnoty mieszkaniowe, dla których zajmujemy się również wynajmem lokali oraz pracami porządkowymi. Oferujemy ekonomiczne, profesjonalne administrowanie różnego rodzaju obiektami, a także dbanie dbając zarówno o sam budynek, jak i dobro zajmującej go wspólnoty. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, oferując wysoką jakość usług opartych na umowach o zarządzanie oraz konkurencyjne stawki za wykonane zlecenia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą i skorzystania z naszych usług.

Profesjonalne gospodarowanie nieruchomościami dla Klientów z Wrocławia

Jeśli szukasz firmy, która profesjonalnie zajmie się wszelkimi zagadnieniami związanymi z prowadzeniem nieruchomości – zadzwoń do nas. W zakresie naszych usług znajdziesz m.in.:

  • bieżące zarządzanie nieruchomością,
  • utrzymanie jej w niepogorszonym stanie, zgodnym z jej przeznaczeniem,
  • właściwą gospodarkę ekonomiczno-finansową obiektu,
  • bezpieczeństwo użytkowania i właściwą eksploatację budynku,
  • odpowiednią gospodarkę energetyczną, zgodną z przepisami prawa,
  • uzasadnione inwestowanie w nieruchomość, mające na celu polepszenie jej stanu lub naprawę ewentualnych usterek (remonty, naprawy, coroczne przeglądy).

Skorzystaj z oferty zarządcy budynków we Wrocławiu 

W codziennej pracy kierujemy się przemyślaną i sprawdzoną strategią działania. Dzięki niewielkiej ilości zleceń nasze biuro zarządzania nieruchomościami może zaoferować Klientom optymalne warunki współpracy oparte na dialogu. Z chęcią wsłuchujemy się w głos właścicieli obiektów, których jesteśmy administratorem, co pomaga wypracować wspólne cele i sposoby rozwiązywania zaistniałych problemów. Budowane przez lata zaufanie pozwoliło nam stać się jednym z najchętniej polecanych zarządców nieruchomości we Wrocławiu. Serdecznie zapraszamy do współpracy.